Strona głównaWydarzeniaAkcjeRegionalia 2017 – zaprezentuj się na Targach!

Regionalia 2017 – zaprezentuj się na Targach!

Trwają przygotowania do 6. edycji Targów Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2017. Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia 2017 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, przyciąga uwagę przedstawicieli biznesu oraz konsumentów poszukujących smacznych i zdrowych wyrobów opartych na wartościowych recepturach. W ofercie wystawców obok przysmaków z całej Polski znajdą się także zagraniczne specjały oraz inne artykuły eko.

Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia to wydarzenie promujące tradycyjną i regionalną żywność, zdrowe i ekologiczne produkty, regionalne wyroby oraz kosmetyki naturalne. Targi cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców, jak i konsumentów. Zeszłoroczna edycja zgromadziła ponad 200 wystawców, których stoiska odwiedziło kilkanaście tysięcy osób.

Inspirowane naturą

Wystawcy będą mieli okazję zaprezentować zwiedzającym produkty wytwarzane zgodnie z naturą i tradycją oraz nawiązać kontakty biznesowe z przedstawicielami branży. Oferta targów to produkty, które powstają na bazie lokalnych składników o najwyższej jakości, a także wyroby przygotowane zgodnie z recepturami, pielęgnowanymi od wielu pokoleń. Główne miejsce na targach zajmuje sektor spożywczy obejmujący żywność tradycyjną, regionalną, ekologiczną i organiczną.

Na Targach Regionalia coraz dynamiczniej rozwija się sektor kosmetyków naturalnych, w którym odwiedzający mogą zapoznać się z ofertą produktów do pielęgnacji ciała, a także ekologicznymi środkami czystości, o recepturach opracowanych na bazie naturalnych składników.
Oferta wydarzenia to także przyprawy, trunki, biżuteria, moda i naturalne tekstylia czy wydawnictwa ekologiczne.

Tu trzeba być

Wydarzenia przyciąga konsumentów oraz przedstawicieli branżowych, którzy poszukują tam dostawców. Targi odwiedzają zarządzający oraz właściciele sklepów ze zdrową żywnością, sieci handlowych, hoteli i restauracji.

– Te trzy dni to nie tylko ekspozycja i sprzedaż wyjątkowych produktów. To również szansa na spotkanie partnerów biznesowych – tłumaczy Bartosz Sosnowski, wiceprezes Międzynarodowych Targów Polska. – Podczas zeszłorocznej edycji targów kilka firm właśnie tu rozpoczęło rozmowy, które zakończyły się podpisaniem kontraktów, w tym także z dużą siecią handlową. Dla zwiedzających do okazja do poznania i spróbowania zdrowych nowości, udziału w wielkim festiwalu smaku oraz do oraz ciekawych spotkań bezpośrednio z producentami – dodaje.

Targi Regionalia to właśnie okazja do przedstawienia oferty mieszkańcom Warszawy i okolic. Bogaty wachlarz regionalnych produktów spełnia oczekiwania wymagających koneserów smaku i miłośników zdrowego stylu życia, którzy co roku licznie przybywają na to wydarzenie. Firma Międzynarodowe Targi Polska, organizator targów, zachęca wystawców do dodatkowej prezentacji produktów, zarówno poprzez możliwość zorganizowania warsztatów dla zwiedzających, jak też udział w konkursach. Warszawiacy cenią warsztaty, pokazy i atrakcje z zakresu wiedzy o ekologii czy zdrowego odżywiania.

Patronaty

Rangę targom nadają honorowe patronaty, których udzielili: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marszałek Województwa Mazowieckiego,  Polska Izba Produktu Regionalnego oraz Polska Izba Handlu.

Uznana jakość drogą do sukcesu

Wystawcy mogą wziąć udział w prestiżowym konkursie na Najlepszy Produkt Targów Regionalia, który organizowany pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi staje się tradycją targów. Celem konkursu jest promocja regionalnych i lokalnych produktów, ekologicznych artykułów oraz rzemiosła artystycznego z Polski i ze świata. Zwycięzca otrzyma nagrodę główną Ministra. Ponadto w czterech kategoriach konkursowych, tj.: „Skarby natury”, „Promile i procenty”, „Natura i uroda” i „Rękodzieło” zostaną wyłonieni laureaci, którzy otrzymają Medale  Targów Regionalia 2017.

Uzyskanie tytułu Najlepszego Produktu to okazja do wyróżnienia się na tle konkurencji, a także szansa na cenną rekomendację i zdobycie uznania klientów. Zainteresowane firmy mogą zgłaszać produkty do konkursu do 7 kwietnia 2017.

Informacje praktyczne

Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia 2016 odbędą się w dniach 21-23 kwietnia 2017 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, przy ul. Marsa 56c. Wstęp na targi jest bezpłatny. Więcej informacji znajduje się na www.targiregionalia.pl.

Redakcja GP, fot.: pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Musisz przeczytać