Woda na wyciągnięcie ręki – bateria bezdotykowa

Połączenie innowacyjnej technologii z nowoczesnym designem nawet z prostych przedmiotów codziennego użytku potrafi stworzyć wyjątkowy element wyposażenia wnętrza. Doskonałym przykładem takiej synergii jest bateria bezdotykowa Tweed Smart firmy Invena.

Mycie rąk to  czynność, którą powtarzamy wielokrotnie w ciągu każdego dnia w celu zachowania jak największej higieny. Są jednak miejsca i momenty, kiedy odkręcanie kranu nie zawsze jest w 100% higieniczne.  Mowa tu o różnego rodzaju przestrzeniach publicznych jak hotele, restauracje, centra handlowe, czy też placówki medyczne i edukacyjne typu szkoły lub przedszkola. Z pomocą przychodzą rozwiązania oparte na zaawansowanych technologiach, które usprawniają korzystanie z przedmiotów użytkowanych przez wiele osób. Przykładem może być bateria bezdotykowa Tweed Smart firmy Invena, która pozwala na korzystanie z wody bez konieczności dotykania armatury.

Bateria bezdotykowa
Bateria bezdotykowa

Mądry sposób na oszczędzanie

Wygodny system sterowania bezdotykowego baterii łazienkowej to rozwiązanie, które zastosowane zostało w modelu umywalkowej baterii stojącej Tweed Smart firmy Invena. Armatura sterowana jest elektronicznie, a regulacja strumienia włączana jest za pomocą specjalnego czujnika na podczerwień. Korzystanie z niej jest intuicyjne, aby uruchomić wypływ wody nie trzeba w żaden sposób dotykać baterii, a jedynie podstawić ręce pod wylewkę. Co więcej, system jest zaprogramowany tak, że woda przestaje samoistnie płynąć  po określonym czasie, który można dostosowywać do swoich potrzeb. Dzięki temu nie tylko zwiększamy znacząco poziom higieny, ale również mamy gwarancję kontrolowanego, a co najważniejsze oszczędnego zużycia wody. Jest to szczególnie ważne w pomieszczeniach publicznych, z których korzysta wiele osób oraz wszędzie tam, gdzie odkręcanie i zakręcania kranu może sprawić trudności. W miejscach z których korzystają osoby starsze lub dzieci, które często zapominają o zakręceniu wody. Zaletą baterii Tweed Smart firmy Invena jest również fakt, że nie wymaga ona instalacji elektrycznej, gdyż czujnik działa na baterie AA o wyjątkowo długim okresie eksploatacji (około 2 lat). W kontekście oszczędzania o baterii Tweed Smart firmy Invena można mówić podwójnie. Oprócz automatycznego czujnika wpływa na to  również silikonowy perlator Neoperl, który napowietrzając odpowiednio strumień, znacznie zmniejsza realne zużycie wody.

Efekt dodany do oszczędności

Wyróżnikiem baterii Tweed Smart firmy Invena bez wątpienia jest innowacyjny system sterowania na podczerwień oraz perlator przyjazny środowisku. Wartością dodaną do rozwiązań oszczędzających wodę jest w tym przypadku elegancki design. Prosta, nowoczesna linii chromowanej baterii została wzbogacona jedynie o niewielkich rozmiarów, delikatny uchwyt regulujący temperaturę wody, który umiejscowiony jest z boku korpusu. Tweed Smart z pewnością wpisze się w aranżację modnych, modernistycznych wnętrz i będzie stanowiła przyciągający wzrok element wyposażenia. Dodatkowo, bateria posiada wszystkie elementy potrzebne do jej uruchomienia. W komplecie Tweed Smart firmy Invena odnajdziemy elastyczne wężyki przyłączeniowe 3/8”, filtry siatkowe, zawory zwrotne do podłączenia oraz cztery baterie AA o bardzo długiej żywotności. Wystarczy jedynie zamontować baterię, podstawić ręce i korzystać z miękkiej, napowietrzonej wody.

Źródło: Newseria.pl
Grey, pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Related Articles