Stepper – szybki sposób na zgrabne nogi i jędrne pośladki

Stepper – mały, niepozorny a działa cuda! Pomyśl o jego zakupie jeśli zależy Ci na smukłych nogach i zgrabnych pośladkach.

Zalety

Stepper to przyrząd do ćwiczeń, które możesz wykonywać w domu. Jest to bardzo praktyczne urządzenie, zajmuje mało miejsca i można na nim ćwiczyć gdzie tylko chcemy.Do tego jest bardzo tani – można kupić go już za 150zł.  Obsługa jest mało skomplikowana – ustawiamy stopy w przeznaczonych do tego miejscach i wykonujemy ruchy jakbyśmy wchodzili po schodach lub wspinali się pod górę.

Stepper
Stepper

Dla kogo

Polecam go wszystkim, którym zależy na wyćwiczeniu dolnej partii ciała. Ćwiczenie na stepperze bardzo mocno angażuje całą partię mięśni, dzięki czemu można spalić w czasie jednej 30 minutowej sesji treningowej od 250 do nawet 400 kcal.

Efekty ćwiczeń

Stepper jest  jednym z najlepszych przyrządów do pozbycia się celulitu. Pomarańczowa skórka najczęściej umiejscawia się na udach i pośladkach. Jeśli regularnie trenujesz ujędrniasz ciało i uelastyczniasz skórę, dzięki czemu cellulit staje się mniej widoczny.

 

 

Regularny trening na stepperze – przynajmniej 3 razy w tygodniu po 20 min.:

  • Wyszczupli i wyrzeźbi  dolne partie ciała
  • Ujędrni skórę i zredukuje cellulit
  • Szybko pozbędziesz się zbędnych kilogramów
  • Poprawi kondycję
  • Poprawi wydolność oddechowo-krążeniową  organizmu.
  • Wpłynie pozytywnie na stan kości i stawów
  • Wprawi Cie w dobry nastrój!
stepper
stepper

Treningi na stepperze rozpoczynajmy od krótkiej rozgrzewki. Bieg w miejscu czy skłony przygotują mięśnie do wysiłku fizycznego. Podczas ćwiczeń na stepperze pilnujmy by puls utrzymywał się na stałym poziomie.Pamiętajmy również o prawidłowej postawie – wyprostowana sylwetka, ściągnięte łopatki oraz napięte mięśnie brzucha.

Pamiętajmy, że jeśli szybko chcemy osiągnąć efekty musimy trenować regularnie i pomagać sobie zdrową, urozmaiconą dietą!

Grey, fot.: pixabay

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Related Articles