Ćwiczenia na piękne łydki

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, za chwilę dziewczyny zaczną odsłaniać coraz wieksze obszary nóg, także łydki. Kobiety bywają niezadowolone z różnych elementów swojego ciała – z łydek także. Zależy im zwykle na tym, by je wysmuklić, lekko uwydatniając jednocześnie mięśnie. Jak tego dokonać? Są ćwiczenia dedykowane tej właśnie partii ciała!

Jak ćwiczyć łydki

Bardzo przyda się tutaj skakanka – używana 3,4 razy w tygodniu po 10 minut bardzo pomoże łydkom, którym brakuje smukłości. Dziś w internecie znaleźć można całe mnóstwo skakankowych wyzwań. Świetnym rozwiązaniem będzie tez kilkukrotne powtórzenie następującego ćwiczenia: biegniemy w miejscu, przez pół minuty, ale ciężar ciała opieramy na palcach stóp. Przysłowiowym strzałem w dziesiątkę będzie także wchodzenie po schodach – starajmy się jednak opierać na nich jedynie czubek stopy. Wszelkie ćwiczenia wiążące się ze wspinaniem się na palce także zadziałają na stan naszych łydek wprost rewelacyjnie. Jazda na rowerze także się sprawdzi – jednak uważajmy, by łydek nie rozbudować zbyt mocno, na pedałach stawiajmy tylko przednią część stopy. Na koniec zostawiamy bieganie. Nic tak pięknie nie ukształtuje Twoich łydek i generalnie nóg jak  bieganie. Bieganie pomoże Ci pozbyć się cellulitu i ujędrni Twoje nogi.

Oczywiście wygląd naszych łydek w dużej mierze wiąże się z predyspozycjami genetycznymi, ale regularnie wykonując odpowiedni zestaw ćwiczeń poprawimy ich stan!

Oczywiście wygląd naszych łydek w dużej mierze wiąże się z predyspozycjami genetycznymi, ale regularnie wykonując odpowiedni zestaw ćwiczeń poprawimy ich stan!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Related Articles