Twister obrotowy – ćwicz w wolnych chwilach!

Niektórym wydaje się, że tylko drogie, specjalistyczne sprzęty mogą wspomóc ich walkę o szczupła sylwetkę. To błąd (a bardzo często po prostu wymówka). Niepozorne urządzenie o nazwie twister obrotowy kosztuje zaledwie kilkadziesiąt złotych, a potrafi wiele – jeśli tylko regularnie go używamy!

Jak ćwiczyć na  twisterze

Najlepsze efekty przynoszą ćwiczenia na boso. Specjalna bąbelkowa powierzchnia urządzenia zawiera wbudowane magnesy i zapewnia w czasie ćwiczeń kojący masaż dla zmęczonych stóp. Magnesy są umieszczone w miejscach najbardziej wrażliwych, dzięki czemu poprawia się krążenie krwi w organizmie oraz przyśpiesza metabolizm.

Twister obrotowy można porównać do jazdy na nartach bez poruszania się lub jak hula-hoop bez obręczy. Bardzo łatwo można nauczyć się techniki ćwiczeń oraz utrzymać równowagę! Ćwiczenia wykonujemy poprzez ustawienie sprzętu na podłodze i wykonywanie skrętów bioder. Wystarczy 10-15 minut dziennie aby odczuć efekty!
Urządzenie jest małe, proste w konstrukcji i łatwe w obsłudze. Wszędzie możesz go ze sobą zabrać dzięki niewielkim rozmiarom i lekkiej wadze. Wbudowany ekran LCD wyświetla zegar, czas treningu, ilość wykonanych skrętów, licznik spalonych kalorii, ilość spalonego tłuszczu.

Co możemy osiągnąć ćwicząc na twisterze

To sprzymierzeniec pięknej talii i pogromca boczków. Wszystkie kobiety mające problem z tymi właśnie partiami ciała koniecznie powinny wypróbować ćwiczeń na tym sprzęcie. Wszak można wykonywać je nawet podczas oglądania ulubionego serialu w telewizji, łącząc przyjemne z…przyjemnym! Ponadto twister zadba o mięśnie skośne brzucha. Ten prosty sprzęt jest lekki i nie zabiera dużo miejsca, więc możemy śmiało przewozić go i zabierać ze sobą. Zwykle posiada specjalne linki do trzymania – można jednak używać go na różne sposoby – nie tylko skręcając talię na prawo i lewo, wszystko zależy tu od naszej kreatywności i potrzeb.

Urządzenie zapewnia szybką i trwałą poprawę sylwetki, spala zbędne kalorie, wzmacnia wiele mięśni ciała. Ćwiczmy więc na twisterze, gdy tylko nadarzy się ku temu okazja – to metoda na uzyskanie talii osy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Related Articles