Sposób na inteligentną kuchnię. Funkcjonalne kosze i pojemniki Brabantia

„Pokaż mi swoją kuchnię, a powiem Ci, kim jesteś”. Powiedzenie to jest bardzo trafne, ponieważ każdy lubi swoją kuchnię i urządza ją według własnych upodobań. Jak sprawić, żeby to najważniejsze pomieszczenie w pełni oddawało zwyczaje panujące w domu i dobrze charakteryzowało jej właścicieli, jednocześnie będąc przy tym funkcjonalne i kolorowe?

Holenderska gwarancja jakości i bogate wzornictwo

Produkty marki Brabantia, firmy założonej w Belgii, a obecnie mającej swoją siedzibę w Eindhoven, sprawią, że każda kuchnia stanie się oazą funkcjonalności. Cechuje je bowiem trwałość, solidność i niezawodność, co potwierdza dziesięcioletnia gwarancja. Akcesoria oferowane przez tę firmę charakteryzują się ponadto bogactwem form i kolorów, dzięki czemu łatwo dobrać je do każdego wystroju wnętrza i własnych preferencji. Projektowane są przez najlepszych stylistów i specjalistów od nowinek i ciekawostek w designie, zadziwiają swoim wyglądem i zachwycają soczystymi barwami. To produkty, które urozmaicą wystrój kuchni i uczynią ją naprawdę inteligentną częścią domu.

Kosze na śmieci

Okazuje się, że nawet zwykły kosz na śmieci nie jest taki „zwykły”. Może być bowiem elegancki i stanowić element dekoracyjny kuchni. Firma oferuje bardzo bogaty asortyment koszy o przeróżnym wzornictwie i kolorystyce. Z pewnością każdy znajdzie model odpowiedni do swoich wymagań. Do wyboru są kosze bezdotykowe, z klapką, pedałowe, a nawet takie ze specjalną, wolno opadającą pokrywą, czy też z wkładką bio. W ofercie znajdują się również tradycyjne kosze ścienne, szafkowe i do segregacji odpadów.

Akcesoria kuchenne i pojemniki

Brabantia oferuje szeroki wybór akcesoriów przyjemnych w użytkowaniu takich, jak np. łyżki, noże, łopatki, deski do krojenia, minutniki, wagi kuchenne, młynki, tarki, wyciskarki, otwieracze, misy kuchenne itp. Na szczególną uwagę zasługuje wysublimowana, niezwykle elegancka i delikatna kolekcja Essential, White, czy Almond. Pojemniki kuchenne Brabantia (znajdziesz je w sklepie Fabryka Form), służące do przechowywania produktów żywnościowych, oferowane są w różnych pojemnościach, w zależności od zastosowania. Mogą być szklane lub stalowe, przezroczyste, bajecznie kolorowe lub z okienkiem. Są szczelne, łatwe do utrzymania w czystości i tak ładne, że szkoda trzymać je w szafkach.

Każdy, kto lubi rzeczy piękne i użyteczne, z pewnością będzie należeć do częstych i zadowolonych klientów marki Brabantia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Related Articles