Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Targi Alergii i Produktów Free From – BeFree

Grudzień 1, 2018 - Grudzień 2, 2018

Targi BeFree to największe w Polsce targi alergii, nietolerancji pokarmowej i produktów free from. Wydarzenie które wspiera i pomaga wszystkim, którzy zmagają się m.in. z alergią, celiakią, nietolerancją pokarmową, atopią, nadwrażliwością na chemikalia, a także dla tych, którzy bez wskazań medycznych poszukują inspiracji do zdrowego stylu życia.

Naszym nadrzędnym celem jest profilaktyka oraz walka z dolegliwościami na tle alergicznym poprzez promocję produktów i skutecznych rozwiązań, a także edukację i budowanie świadomości społecznej. W ten sposób uświadamiamy również producentów i dystrybutorów, działających na polskim rynku o potrzebach konsumenckich.

Odbiorcami targów alergii i nietolerancji pokarmowej są również klienci B2B, którzy poszukują nowych partnerów biznesowych oraz ciekawej oferty dotyczącej świata alergii i produktów free from.

Targi Be Free to wyjątkowa przestrzeń, w której dzielimy się wiedzą dotyczącą m.in. alergii i nietolerancji pokarmowych, spotykamy wybitnych ekspertów, konsultujemy się z uznanymi specjalistami, nawiązujemy cenne kontakty, poznajemy nowe produkty antyalergiczne i free from, znajdujemy ciekawe rozwiązania, bierzemy udział w warsztatach kulinarnych i i inspirujemy się nowymi smakami, robimy zakupy, wybierając pośród dziesiątków tysięcy produktów oferowanych przez naszych wystawców oraz poznajemy ciekawych ludzi o podobnym stylu życia.

Szczegóły

Start:
Grudzień 1, 2018
Koniec:
Grudzień 2, 2018
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://targibefree.pl

Miejsce

EXPO XXI Warszawa
Warszawa, Polska + Google Map