Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

V Międzynarodowy Kongres Biogospodarki

Listopad 21 @ 08:00 - Listopad 22 @ 17:00

Blisko 500 specjalistów z całego świata weźmie udział w V Międzynarodowym Kongresie Biogospodarki. Odbędzie się on w dniach 20-21 listopada w Łodzi – stolicy województwa ogłoszonego bioregionem i stawiającego sobie za cel rozwój biogospodarki.

Organizator wydarzenia

Województwo Łódzkie tworzy strategię biogospodarki, która łączy kluczowe dla regionu branże: innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno – spożywcze, medycynę, farmację, kosmetyki, nowoczesny przemysł włókienniczy i mody, informatykę i telekomunikację, zaawansowane materiały budowlane, energetykę.
Celem Kongresu Biogospodarki jest budowanie korzystnej atmosfery wokół innowacyjnego, efektywnego i konkurencyjnego podejścia do wsparcia rozwoju biogospodarki.

W tegorocznej edycji wydarzenia swój udział potwierdzili przedstawiciele środowisk biznesowych, samorządowych, sfery badawczo-naukowej, organizacji oraz instytucji otoczenia biznesu wspierających rozwój biogospodarki. Podczas licznych sesji i paneli goście będą dyskutować na temat możliwości rozwoju gospodarczego regionów oraz wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstw.
Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w Kongresie Biogospodarki, który odbędzie się w Vienna House Andel’s w Łodzi.

Więcej informacji na stronie: www.bioeconomy.lodzkie.pl

Szczegóły

Start:
Listopad 21 @ 08:00
Koniec:
Listopad 22 @ 17:00
Strona internetowa:
http://bioeconomy.lodzkie.pl/

Miejsce

Łódź, ul. Ogrodowa 17