Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Ekologiczne Targi Zero Waste

Listopad 25 @ 11:00 - 18:00

Darmowy

25 listopada 2017 r. w Warszawie Fundacja alter eko wraz firmą konsultingową Little Greenfinity organizuje pierwsze w Polsce Targi Zero Waste.
Uczestników wydarzenia czeka mnóstwo warsztatów, wykładów, paneli dyskusyjnych, stoisk z produktami. Pozwoli to na wdrożenie bezodpadowych rozwiązań w domu. Odbędzie się pokaz filmu „Nasze jutro”, możliwość oddania elektroodpadów, konkursów i kącików poradniczych.

Targi Zero Waste

Targi są wydarzeniem organizowanym w ramach Europejskiego Tygodnia Redukcji Odpadów 2017, który ma miejsce między 18 a 26 listopada 2017 r.
Targi odbędą się 25 listopada 2017 r. w godzinach 11.00 – 18.00 w Warszawie (Agora ul. Czerska 8/10).Wstęp na targi jest bezpłatny. Zapraszamy!

Prezydent Miasta Warszawa jest patronem wydarzenia, jako część programu edukacyjnego, informującego mieszkańców o zarządzaniu odpadami oraz nowych zasadach segregowania. Przedstawiciele Miasta będą brali udział w panelach dyskusyjnych.
Targi Zero Waste zorganizowane są w stylu „Green events”, czyli w sposób zapewniające minimalne zużycie zasobów naturalny i jak najbardziej przyjazny środowisku.

Szczegóły na stronie www.targi-zerowaste.pl.

Szczegóły

Data:
Listopad 25
Czas:
11:00 - 18:00
Koszt:
Darmowy
Strona internetowa:
http://www.targi-zerowaste.pl/

Organizatorzy

Fundacja alter eko
Little Greenfinity

Miejsce

ul.Czerska 8/10 Warszawa
Czerska 8/10
Warszawa, Polska
+ Google Map